Українці допоможуть туркам побудувати космічно-ракетний комплекс

Фото: zik.ua

Фото: zik.ua

Україна візьме участь у створенні ракетно-космічного комплексу у Туреччині. Наразі тривають переговори щодо умов участі України у цьому проекті.

Про це повідомив голова українського Державного космічного агентства Олег Уруський, передає ТСН.ua.

«У межах нещодавнього візиту президента Туреччини Реджепа Ердогана пройшли переговори щодо співпраці сторін у ракетно-космічній галузі. Анкара висловила зацікавленість у створенні турецького ракетно-космічного комплексу», – розповів він.

За словами посадовця, контракт розрахований на тривалий період співробітництва. Роботу над створенням ракетно-космічного комплексу планують розпочати відразу після того, як сторони остаточно затвердять усі умови співпраці.

Нагадаємо, плани щодо співробітництва України та Туреччини у ракетно-космічній галузі обговорювалися під час візиту до Анкари української делегації на чолі з першим заступником голови українського РНБО Олегом Гладковським.

Як повідомляв VIDIA раніше, після закриття в Криму кримськотатарського телеканалу ATR Туреччина пообіцяла відправити на півострів спостережну місію за порушеннями прав людини.


Новини партнерів