Українського єпископа приймуть до почесного Ордена у Франції

maxresdefault7-10 травня в Парижі та в містечку Санліс біля Парижа відбудуться традиційні святкування днів Анни Ярославни в Франції. У програмі відзначення – вручення Ордена Почесного Легіону Владиці Борису (Ґудзяку)та урочиста Літургія в церкві Бориса і Гліба в Санлісі, яку очолить Блаженніший Святослав Шевчук.

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на перс-службу Українського католицького університету.

Розпочнуться урочистості 7 травня з вручення Ордена Кавалера Почесного Легіону владиці Борису (Ґудзяку) в Люксембургському палаці. Орден вручатиме Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ален Ремі у присутності Блаженнішого Святослава Шевчука, представників української спільноти та дипломатичних представництв.

Приналежність до ордена є найвищою нагородою, знаком пошани та офіційного визнання особливих заслуг у Франції. Прийняття у члени ордена здійснюється за видатні військові або громадянські заслуги президентом Французької Республіки.

8 травня українці Франції долучаться до днів пам’яті жертв Другої світової війні, а 9 травня відбудеться зустріч громади Паризької єпархії з Блаженнішим Святославом в кафедральному соборі Святого Володимира Великого.

Святкування в колишній резиденції французьких королів – містечку Санліс відбудеться 10 травня та розпочнеться із покладення квітів до пам’ятника Анни Київської і пам’ятної дошки жертвам Голодомору. Продовжаться урочистою Літургією в церкві Бориса і Гліба в Санлісі, придбаній на кошти українських жертводавців. Богослужіння очолить Блаженніший Святослав Шевчук. Опісля відбудеться концерт хору катедри святого Володимира Великого, яким керуватиме всесвітньо відомий український диригент Кирило Карабиць – головний диригент симфонічного оркестру в Bournemouth (Великобританія), який у 2013 році визнаний диригентом року британським Royal Philharmonic Society.

Нагадаємо, українську церкву у Франції проектуватиме архітектор меморіалу Голодомору у США.


Новини партнерів