Наприкінці травня вийде друком книга матері Скрябіна

image1«Видавництво Старого Лева» готує до видання книгу спогадів Ольги Кузьменка про сина. Про це інформує VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку співзасновниці видавництва Мар’яни Савки.

«Це дуже несподівана книжка. Як, зрештою, несподіваною є для всіх нас втрата Кузьми. Пані Ольга, мама Андрія, пережила цю втрату завдяки всім тим людям, які говорили про те, яке важливе місце займав її син у їхньому житті», – йдеться у повідомленні.

Книга Ольги Кузьменко називатиметься «Моя дорога птаха. Мамина книжка»і налічуватиме всього 48 сторінок. За інформацією сайту «Видавництва Старого Лева», окрім спогадів матері про сина, у книзі будуть вміщені відгуки про Кузьму Скрябіна від його прихильників.

«Ця книжка – це справді мамина книжка, мамині дуже теплі спогади про найдорожчого сина, мамою відібрані знимки. Вона дуже перегукується з його піснею “Старі фотографії”», – написала Маряна Савка.

image

Нагадаємо, нещодавно у Києві презентували книгу «theUKRAINIANS: історії успіху», до якої увійшли мотивуючі розмови з 20 успішними українцями.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…