Наприкінці травня вийде друком книга матері Скрябіна

image1«Видавництво Старого Лева» готує до видання книгу спогадів Ольги Кузьменка про сина. Про це інформує VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку співзасновниці видавництва Мар’яни Савки.

«Це дуже несподівана книжка. Як, зрештою, несподіваною є для всіх нас втрата Кузьми. Пані Ольга, мама Андрія, пережила цю втрату завдяки всім тим людям, які говорили про те, яке важливе місце займав її син у їхньому житті», – йдеться у повідомленні.

Книга Ольги Кузьменко називатиметься «Моя дорога птаха. Мамина книжка»і налічуватиме всього 48 сторінок. За інформацією сайту «Видавництва Старого Лева», окрім спогадів матері про сина, у книзі будуть вміщені відгуки про Кузьму Скрябіна від його прихильників.

«Ця книжка – це справді мамина книжка, мамині дуже теплі спогади про найдорожчого сина, мамою відібрані знимки. Вона дуже перегукується з його піснею “Старі фотографії”», – написала Маряна Савка.

image

Нагадаємо, нещодавно у Києві презентували книгу «theUKRAINIANS: історії успіху», до якої увійшли мотивуючі розмови з 20 успішними українцями.


Новини партнерів