Емігрант з Росії влаштував благодійний пікнік для України у центрі Нью-Йорка

Торговицький

Фото з Facebook

Емігрант з Росії, засновник проекту Wounded Warrior Ukraine Роман Торговицький влаштував благодійний пікнік у центральному парку Нью-Йорка, аби зібрати кошти для психологічної реабілітації українських військових. Відсвяткувавши таким чином свій день народження, Роману вдалося зібрати  $4 000, повідомляє VIDIA.

Ці гроші підуть на підготовку інструкторів з числа бійців АТО, які працюватимуть із шоковою травмою війни. Цей унікальний тренінг розпочався у Києві у лютому цього року.

«Коли наш з Вами проект стартував, було піднято близько $14 тисяч. Залишилося зібрати ще $10 тисяч для завершення тренінгу в червні», — зазначив Торговицький у своєму Facebook, дякуючи усім тим, хто відгукнувся і взяв участь у благодійному пікніку.

Він також зазначив, що вже влітку очікує, що хлопці, що закінчать тренінг, зможуть розпочати працювати з іншими бійцями — на передовій, в госпіталях, в центрах реабілітації.

Окрім того, в планах Романа Торговицького та команди його однодумців — започаткувати   серію безкоштовних вебінарів по роботі з шоком та стресом для діаспори та українських волонтерів.

«Ми починаємо проводити активну роботу в Америці, Канаді і Європі по створенню стабільної та потужної організації для підтримки роботи в Україні. У наших планах: спортивні заходи, вебінари та семінари з тілесної роботи зі стресом, покази фільмів та багато іншого», — зазначив він.

Нагадаємо, у квітні у Нью-Йорку для волонтерів з діаспори був організований спеціальний тренінг — вчили, як впоратись зі стресом.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії