Руслана: Симпатії до України серед простих європейців ростуть

В України з’явився свій фан-клуб у Європі. Такий висновок зробила співачка Руслана після концерту у Мюнхені. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передає VIDIA.

Руслана5

«Це був один з найбільш енергетичних концертів за останній період. Це був мій спеціальний подарунок і для нашої української громади в Німеччині, і для прихильників Євробачення», — поділилась враженнями Руслана, додавши, що в залі, де відбувався концерт, свого часу виступали Pink Floyd, Madonna, Dire Straits, Eric Klapton.

Співачка нагадала, що на таких концертах вона, по-перше, завжди дякує українській громаді за допомогу Україні, бійцям АТО, переселенцям. «По-друге, я намагаюся подарувати оптимізм і зарядити людей Україною», — розповіла вона.

Руслана3

Руслана4

За словами Руслани, на концерт приїхали люди з багатьох країн Європи: Британії, Італії, Чехії, Румунії та інших.

«Це були не українці, але всі вони вдягнули українську символіку. Симпатії до України серед простих європейців ростуть. Видно, що в України з’явився свій фан-клуб», — зауважила співачка.

«Все, що залежатиме від мене, у формуванні повноцінного фан-клубу України, я буду робити. Особливо приємно мені було побачити на цьому концерті своїх прихильників з Москви», — додала вона.

Нагадаємо, у День пам’яті та примирення Руслана звернулася до росіян — на своїй Facebook-сторінці вона виклала емоційне звернення до східних сусідів.

Фото зі сторінки Руслани у Facebook


Новини партнерів