Голівудська акторка пишається українським корінням і планує перший візит в Україну

Одну з головних ролей у популярному телесеріалі “Вікінги” виконує акторка Кетрін Винник. Мало хто знає, що походить вона з української родини. У інтерв’ю “УП. Життя” Кетрін розповіла про свої юнацькі роки. Зізналась, що пишається українським корінням та влітку планує вперше навідатись до України.

У вишитій маминій сорочці під час відзначення Різдвяних свят (фото з офіційного instagram акторки)

Акторка, яку у родині кличуть Катруся Винницька, не приховує свого походження. Втім на батьківщині ніколи ще не була. Попередньо планує влітку вперше приїхати з мамою на кілька днів до Києва.

“Я народилася в Канаді. Але мої тато і мама обоє є українцями. В мене загалом велика українська родина. Я дуже пишаюсь мати таке коріння. В дитинстві була активною в українські громаді Торонто, яка тут є досить великою”, – розповідає вона.

У дитинстві Катруся розмовляла виключно українською. Ось у цьому шоу Катерина говорить про своє українське коріння та звертається українською до ведучого (з 4 хв).

В рідному Торонто займалася в “Пласті”, щонеділі ходила в тамтешню українську школу імені Цьопи Паліїв та відвідувала греко-католицьку церкву. Згодом захопилася східними єдиноборствами, де досягла неабияких результатів, отримавши чорний пояс з карате і тхеквондо.

Матір акторки Леся Винницька – віце-президент Україно-Канадського конгресу.

Якщо загалом говорити про нашу родину, то, наприклад, мої батьки народилися в Галичині. Мама на Львівщині, а тато на Тернопільщині. Батьки мого чоловіка Романа походять з Старого Самбора і Борислава. У 40-х роках родичі втікали від радянської влади. Тож батько Катрусі і я народилися в Німеччині, а до Канади нас привезли ще дуже маленькими, – розповідає мама акторки.

Одруження батьків акторки Канаді – Лесі та Романа 44 роки тому. (фото з офіційного instagram акторки)

До України актрису запросили на зустріч з українськими фанами. Якщо теперішній графік зйомок “Вікінгів” не завадить – вона таки планує вперше навідатись на батьківщину.

Нагадаємо, Кетрін Винник порадила українцям ставати пластунами.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…