В Україні хочуть зняти телесеріал про “Пласт”

На конкурс ідей серіалів від  “1+1” подали заявку на створення українського серіалу про “Пласт”. Вона наразі лідирує за кількістю голосів користувачів, повідомляє VIDIA.

У короткому опису до нового українського серіалу вказано, що він має принести у кожен дім “сучасні історії з реального життя організації з понад сторічним досвідом”.

“До скаутської організації “Пласт” приходять юні новачки у різних регіонах України. Хтось за ідейними переконаннями, когось привели батьки-пластуни. У всіх по-різному складаються стосунки з наставниками, з новими друзями-пластунами, з однокласниками, які не розділяють нове захоплення. По-іншому поглянуть новачки на себе і на «Пласт» після першого табору, під час якого протягом тижня усі зберуться в одному місці на природі і стануть частиною великої гри. За сім днів пластуни переживуть для себе новий досвід, здобудуть справжніх друзів і пізнають щире кохання”, – мовиться в описі.

Відбір ідей серіалів проходить у кілька етапів. 25 травня розпочалось користувацьке голосування на сайті конкурсу.  5 червня буде оголошено шорт-лист, який буде сформований за результатами голосування на сайті та рішенням журі. Буде відібрано до 30 найкращих ідей серіалів, автори яких пройдуть у півфінал.

22 червня оголосять сім фіналістів, які 27 червня презентуватимуть свої роботи перед членами журі конкурсу та всією Україною на кінофестивалі «Відкрита ніч-Дубль 18». Далі оберуть три найкращі ідеї, автори яких отримають грошові винагороди.

А за ідеєю володаря Гран-прі, якщо такого буде обрано, 1+1 медіа бере на себе зобов’язання відзняти серіал.

https://www.youtube.com/watch?v=ixQzwZLXoIg

 

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…