Віце-президент США: Дії Росії несуть пряму загрозу світовому порядку

Фото: telegraf.by

Фото: telegraf.by

Віце-президент США Джо Байден гостро розкритикував дії російського президента, назвавши їх «жорстокою агресією» щодо України, передає ВВС.

Він зазначив, що тактика РФ може мати загрозливі наслідки для світового порядку. «Китай та багато інших країн уважно слідкують за реакцією міжнародної спільноти», – зауважив Джо Байден.

За словами американського віце-президента, воєнний конфлікт на Донбасі став справжнім випробуванням єдності Заходу та НАТО. Володимир Путін намагається отримати підтримку серед європейських політиків, «фінансуючи як крайні праві, так і крайні ліві партії, які виступають проти теперішнього порядку в Європі». Російський президент сподівається протриматися довше, аніж український уряд, та відлякати його союзників.

Також Джо Байден зазначив, що Володимир Путін несе відповідальність за «агресивні репресії у себе вдома». Він назвав політику РФ щодо інакомислячих та геїв залякуванням та сказав, що «бачення Путіна мало що може запропонувати народам Європи, як в принципі і російському народу, окрім міфів та ілюзій».

Водночас віце-президент зауважив, що США продовжують пропонувати президенту РФ «шляхи з’їзду» для деескалації української кризи: «Ми не хочемо його принизити. Ми не прагнемо фундаментальних змін всередині Росії. Ми хочемо, щоб він, з нашої точки зору, поводився раціонально».

Як повідомляв сайт VIDIA напередодні, американський сенатор Річард Дурбін зустрівся в Києві з українським керівництвом та обговорив питання, як Захід може допомогти Україні вистояти проти воєнної агресії Росії.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії