У Римі розклеїли плакати на захист знищеного терориста ЛНР

На вулицях Рима невідомі розклеїли плакати на підтримку убитого не так давно Олексія Мозгового, один з лідерів збройних формувань терористичної організації ЛНР. У зв’язку з цим Посол України в Італії Євген Перелигін звернувся до мера міста Риму Іньяціо Маріно з проханням негайно прибрати цей «непотріб» з вулиць стародавнього міста.

І поки комунальні служби думають, як це зробити, працівники українського посольства самі вийшли на вулиці, аби познімати плакати, повідомляє VIDIA із посиланням на Facebook Посольства України в Італії.

Mozgovij

«Італійська путінська вата розклеїла в Римі антиукраїнські плакати. Посол України написав меру Риму листа з протестом, а працівники посольства активно “очищуюють” вулиці міста. Хто побачить такі плакати біля своїх домівок — велике прохання не проходити повз них, а зривати. На вулицях риму немає місця рекламі терористичних організацій!» — прокоментував ситуація також голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький.

Нагадаємо, днями у столиці Італії відбувся доброчинний захід солідарності з Україною, у ході якого зібрали більше 2,5 тисяч євро для постраждалих під час воєнного конфлікту на сході країни.


Новини партнерів