Президент надав українське громадянство відомому подружжю волонтерів з діаспори

Президент Петро Порошенко підписав укази про прийняття до громадянства України подружжя Уляни та Марка Супрунів, передає VIDIA із посиланням на прес-службу глави держави.

Згідно з указами, Уляна та Марко Супрун приймаються до громадянства як особи, прийняття яких до громадянства України становить державний інтерес.

Глава держави відзначив великий внесок подружжя Супрунів у справу забезпечення українських військових індивідуальними аптечками першої медичної допомоги міжнародного зразка та навчання воїнів навичкам з тактичної медицини.

«Вашими зусиллями було врятовано тисячі життів», – наголосив Президент.

Президент також відзначив участь Уляни та Марка Супрунів у програмі підготовки нових українських патрульних поліцейських. Петро Порошенко повідомив, що ці знання вже допомогли новим поліцейським врятувати життя людини.

«Українські Збройні Сили заново народилися за цей важкий рік, в тому числі – і Вашими зусиллями», – сказав Петро Порошенко, звертаючись до подружжя.

Засновники волонтерського проекту «Захист патріотів», Уляна і Марко Супрун переїхали в Україну через тиждень після початку Революції Гідності. Уляна, лікар за фахом, стала волонтером Медичної служби й була на Майдані в найгарячіші моменти. Супруни – активні учасники Світового конгресу українців, міжнародної громадської організації, яка об’єднує українську діаспору у всьому світі. Ще від початку 90-х вони приїжджали в Україну з різними місіями.

У рамках проекту «Захист патріотів» курси з тактичної підготовки пройшли більше 19 тисяч солдатів і понад 2 тисяч курсантів військових училищ. За сприяння цієї ініціативи в армію доставлено більше 16,5 тисяч аптечок, зібраних за стандартами НАТО, а також організовано заходи з реабілітації постраждалих під час Революції Гідності.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…