Фотограф з Британії розсилає по світу листівки з іменами вбитих на Донбасі

Фотограф з Великобританії Анастасія Тейлор-Лінд створила проект «Welcome to Donetsk», який покликаний розповісти іноземцям з різних куточків планети про війну в Україні. Жінка розсилає листівки із зображенням відомих донецьких місць, на звороті – імена загиблих на Донбасі, з вказанням місця та дати смерті, розповідається у матеріалі УП-Життя.

welcome to donetsk 3

Анастасія загалом надіслала 921 власноруч підписану листівку. Проте це не кінець. Фотограф каже, що проект завершиться тоді, коли на звороті поштівки буде написане кожне ім’я загиблого у цій війні – бійців, журналістів, волонтерів та мирних жителів з обох боків конфлікту, а також 298 жертв MH17.

welcome to donetsk1

«Подивіться на ці фото. На них Донецьк нічим не відрізняється від інших міст світу – такі самі парки, стадіон, готелі. Він цілком міг бути моїм містом. Але тепер там війна. І слово “Дебальцево” чи “Волноваха” на зворотному боці асоціюються з жахливими подіями», – розповідає Анастасія Тейлор-Лінд.

welcome to donetsk 2

Ідея проекту з’явилася у фотографа, коли вона зайшла на пошту в Слов’янську, щоб роздивитися на листівках, як виглядало місто до війни. Там вона натрапила на дві поштівки з серії «Welcome to Donetsk». Згодом Анастасія викупила всі листівки з цієї серії – близько 1000 штук. Після цього у соцмережах фотограф запитала у своїх друзів та читачів, хто хотів би отримати поштову картку в межах її проекту про війну в Україні, і отримала величезну кількість повідомлень.

Анастасія розповідає, що вражена кількість відгуків та повідомлень від людей, які вже отримали листівки. За хештегом #welcometodonetsk в Instagram і Facebook можна знайти фотографії з різних куточків світу: «донецька листівка на фоні алеї, дороги, квітів, на домашньому холодильнику».

welcome to donetsk

Як повідомляв сайт VIDIA раніше, у Берліні відбудеться виставка української художниці та фотографа Євгенії Бєлорусець про життя і працю в часи війни у містах, що розташовані на лінії фронту.

Усі фото: УП-Життя


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії