Невдовзі на телеекрани вийде фільм про українського Робін Гуда

Зйомка чотирьохсерійної кінострічки про життя та пригоди легендарного ватажка опришків Олекси Довбуша наразі триває у Карпатах, передає Культпростір.

Фото: magnatmedia.com.ua

Фото: magnatmedia.com.ua

Головні ролі у фільмі «Олекса Довбуш – легенда Карпат» виконують лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин та Марія Яремчук. Режисер і продюсер картини – Сергій Скобун.

Нещодавно у мережі з’явився офіційний трейлер кінострічки, а на телеекрани фільм вийде у 2016 році. Його прем’єра відбудеться на одному з центральних українських каналів, повідомила прес-аташе проекту Надія Бокатуро.

«У нас на знімальному майданчику панує чудова атмосфера: всі одразу знайшли одне з одним спільну мову та працюють із завзяттям та натхненням. Валерій та Марія утворили у кадрі гармонійний дует. Всі ми з дитинства чули легенди про Олексу Довбуша, тож чудово, що деякі з них знайдуть втілення у багатосерійному фільмі. Ми плануємо зняти чотири серії, і якщо картина матиме успіх у глядачів, обов’язково продовжимо зйомки: сценарних ідей у нас вистачить на  багато серій. Ми дуже ретельно працюємо над сценарієм, проробляємо кожну деталь, залучаючи до роботи експертів та істориків. Сподіваємося, що кіноісторія Олекси Довбуша захопить глядачів так само, як захоплює нас, її авторів», – розповіла Надія.

Як повідомляв сайт VIDIA раніше, унікальну виставку, присвячену п’ятдесятиріччю «Тіней забутих предків» Параджанова, планують показати в Європі, США та Канаді.


Новини партнерів