До Дня незалежності з’явиться новий англомовний путівник по Україні

До Дня незалежності в Україні перевидадуть путівник Awesome Ukrainе. Відтепер на його обкладинці традиційний Козак Мамай тримає в руках не бандуру, а коктейль Молотова, повідомляє Укрінформ.

путівник

«Awesome Ukrainе доводить, що Україна сучасна і цікава, але українці також можуть і постояти за себе! Саме тому путівник поміняв обкладинку і поповнився матеріалами про Помаранчеву революцію, Євромайдан і День незалежності. Також у видання додалися статті про багатьох видатних українців: від Богдана Хмельницького до Казимира Малевича», — йдеться у повідомленні видавництва «Основа», яке втретє перевидає книгу.

За словами видавця Дани Павличко, «метою є розповісти про Україну з гумором, без пафосу та з іронією».

путівник2

«Ми розпочали серію Awesome Ukrainе чотири роки тому. Минулого року випустили подібний проект по столиці Awesome Kyiv і активно працюємо над книжками Awesome Lviv і Awesome Odesa. Саме ці книги створюють кращий PR Україні і викликають зацікавленість в іноземців», – упевнена співавтор ідеї Анна Копилова.

Awesome Ukraine цікавий для тих, хто шукав пізнавальну і оригінальну інформацію про Україну англійською мовою, кому доводилося самому пояснювати іноземним гостям, чому наша символіка – синьо-жовтий прапор і тризуб, чому в українців є сентименти до солов’я, калини і сала, чому ми пишаємося Пилипом Орликом, Сержем Лифарем, братами Кличками і літаком Ан-225 «Мрія», а центр Європи знаходиться у Закарпатській області.

путівник3

Книга складається з семи розділів: культура, їжа, історія, природа, місця, спорт, індустрія. «Власне, тут все, що ми любимо розповідати про Україну!» – кажуть видавці. У продаж Awesome Ukrainе надійде 24 серпня.

Нагадаємо, нещодавно британський політолог видав книгу про Україну.

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…