Діаспора у Португалії допомогла Україні вже на 60 тисяч євро

швидка (2)

Фото: Спілки українців у Португалії

Спілка українців Португалії з початку Майдану відправила до України гуманітарної допомоги на суму понад 60 тисяч євро. Про це у п’ятницю у ході прес-конференції повідомив голова Спілки українців Португалії Павло Садоха, повідомляють на сайті Укрінформу.

“За нашими підрахунками, ми відправили допомоги десь на 60 тисяч євро з початку Майдану”, – сказав Садоха.

За словами голови Спілки українців Португалії, вони намагаються закуповувати ті речі, про які їх просять бійці. Одним із таких прохань була “швидка допомога”, яку сьогодні привезли з Португалії до України.

“Ми координуємо свою діяльність і через Українську всесвітню координаційну раду, і через інші структури, які надсилають нам цільові замовлення про те, що зараз потрібно. До них це надходить з різних добровольчих батальйонів чи Збройних сил України. Ми стараємося  закуповувати ті речі, які нас просять, щоб ця допомога була цільовою і власне потрібною, – наголосив Садоха.

На кошти української громади в Португалії, за його словами, також надається допомога переселенцям і сім’ям поранених.

“Нашу допомогу можна розділити на три напрямки: перший – це безпосередня допомога військовим, це і обмундирування, і якась нелетальна техніка, яку вони можуть використовувати. Другий напрямок – це допомога переселенцям, тобто є вже центри, з якими ми працюємо. Люди купують новий одяг чи приносять вживаний, але в доброму стані, харчі, це все ми стараємось передавати в ці центри. І третій тип допомоги – ми допомагаємо пораненим чи сім’ях тих, хто постраждав в результаті цього конфлікту”, – наголосив Садоха.

Нагадаємо, останньою на кошти української громади в Португалії була придбана “швидка допомога”, яка уже прибула з цієї країни та невдовзі поїде на схід України.


Новини партнерів