Нідерландська авіакомпанія покарала антиукраїнську піаністку

Записи з виступами канадської піаністки українського походження Валентини Лисиці виключать із розважального контенту авіарейсів нідерландської компанії KLM. А все – через обурення української діаспори, передає “Укрінформ“.

Ім’я піаністки з твердою антиукраїнською позицією у програмі розваг для пасажирів побачила українська активістка з канадського міста Калгарі Інна Торн. Скаргу вона залишила на сторінці авіакомпанії KLM в соціальній мережі Facebook.

Валентина Лисиця під час виступу в окупованому Донецьку

“У серпні я летіла рейсом KLM з Канади до Нідерландів, а потім до Києва і була шокована, коли побачила ім’я Валентини Лисиці в списку артистів у вашій програмі розваг для пасажирів», – написала Торн.

На що у авіакомпанії відповіли: “Ми поважаємо пасажирів, які зв’язуються з нами і звертають нашу увагу на те, що може зачіпати їх, як, наприклад, це чутливе питання. Наша організація ще оплакує втрату незліченних безневинних життів з рейсу MH17. Ми шкодуємо, що не могли звернути на це увагу раніше, але приймемо невідкладні заходи. Артист буде виключений зі списку виконавців нашої програми розваг в найближчі терміни».

Нагадаємо, раніше ряд оркестрів і концертних залів Канади відмовилися виступати з Валентиною Лисицею. Її антиукраїнські висловлювання у Twitter викликали резонанс в українській громаді Канади. Зокрема, Лисицю відсторонили від виступів з Симфонічним оркестром Торонто.

Валентина Лисиця під час виступу в окупованому Донецьку

Валентина Лисиця зареєстрована у Twitter під псевдонімом NedoUkrainka. У своїх твітах вона часто проявляє сильну підтримку російських сепаратистів, які воюють в Україні. Український уряд вона називала “нацистським” та стверджувала, що для етнічних росіян влада України впроваджує “фільтраційні табори”. Крім того, Лисиця виступала у Донецьку перед терористами так званої “ДНР”.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії