У США, ЄС та Туреччині відкриють центри кримськотатарської діаспори

Фото: uа.krymr.com

Фото: uа.krymr.com

Глава Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров розповів, що в Сполучених Штатах, Західній Європі та Туреччині відкриють центри, що координуватимуть роботу кримськотатарської діаспори, передає видання Крим.Реалії.

Чубаров заявив, що кримські татари у всьому світі повинні активізуватися та чинити тиск на уряди своїх країн, щоб ті посилили санкції проти Росії і таким чином пришвидшили повернення Криму під український контроль.

«Для того, щоб координувати цю діяльність, ми дійсно працюємо над відкриттям деяких таких центрів Конгресу і Меджлісу, вони будуть об’єднані в деяких країнах. Ми почали це робити з Вашингтона, і в Нью-Йорку у нас будуть люди. Другий крок – це Брюссель і Варшава. Також Анкара, це зрозуміло», – розповів глава Меджлісу.

Він підкреслив, що кримськотатарська та українська діаспори мають діяти спільно. «Ми цю роботу бачимо з українською діаспорою. У Польщі і Канаді ми її робимо уже вдвох», – додав Рефат Чубаров.

Як повідомляв сайт VIDIA раніше, з осені цього року в Кембриджському університеті планують вивчати мову та культуру кримськотатарського народу.


Новини партнерів