Журнал про успішних українців збирає кошти на розширення проекту

The UkrainiansЗасновники онлайн-журналу про успішних українців The Ukrainians розпочали кампанію по збору коштів на подальший розвиток проекту. Перед собою поставили амбітну ціль — зібрати 100 000 грн за 50 днів, пише VIDIA.

«Нам набридло чути про те, як усе погано, і що усі щось комусь винні. Нам закортіло розповідати про інших українців – не тих, у яких все ‪#‎зрада і ‪#‎всепропало, а про тих, які всупереч усім палкам в колеса «лупають цю скалу», — написав на своїй сторінці у Facebook співзасновник проекту Тарас Прокопишин.

«Більше року ми розповідали про різних українців. Героями проекту стали Вахтанг Кіпіані, Богдан Гаврилишин, Євген Глібовицький, Мирослава Гонгадзе, Борис Гудзяк, Юрій Андрухович й багато інших чудових людей. Тепер у нас чергова мета – ми хочемо розповідати не лише про українців, а й про українське: явища, процеси, події. Саме тому прийняли рішення про розширення концепції проекту і, з огляду на це, шукаємо підтримку серед друзів й читачів», — додав він.

За зібрані кошти планують модернізувати сайт і створити базовий гонорарний фонд для журналістів. Підтримати The Ukrainians можна на Спільнокошті.

The Ukrainians – журнал про успішних українців, ініціативу та відповідальність. Проект створений у травні 2014 року.

Нагадаємо, команда The Ukrainians  у квітні в Києві презентувала книгу про успішних українців.


Новини партнерів