Відомий американський економіст став радником Яресько

Знаний вчений-економіст зі США призначений радником міністра фінансів Наталії Яресько з податкових питань. Про це інформує VIDIA з посиланням на прес-службу міністерства.

Фото: depo.ua

Фото: depo.ua

«На посаді радника Артур Лаффер надаватиме міністру фінансів консультації з питань здійснення в Україні  податкової реформи, що дозволить створити прозору, ефективну податкову систему, яка стимулюватиме інвестиції, економічне зростання та створення робочих місць, покращить якість надання державних послуг для бізнесу, і тим самим надасть потужний поштовх для сталого зростання економіки нашої країни», – йдеться у повідомленні.

Артур Лаффер навчався в Єльському університеті, є доктором філософії у Стенфордському університеті, професором Університету Південної Кароліни та Чиказького університету. Він є автором широко відомої теорії залежності державних доходів від середнього рівня податкових ставок у країні («крива Лаффера»). Також Лаффер був економічним радником президента США Рональда Рейгана та прем’єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер.

Також у відомстві нагадали, що радниками міністра та заступників міністра уже працюють колишній заступник прем’єр-міністра і міністра фінансів Словаччини Іван Міклош та міжнародні економісти й експерти Кріс Вейлс і Роберт Конрад.

Нагадаємо, Чиказька рада глобальних справ організовує зустріч-ланч з українським міністром фінансів Наталією Яресько.


Новини партнерів