На Франкфуртський ярмарок Україна повезе книги про війну

Frankfurter-BuchmesseУкраїна на пільгових умовах візьме участь у Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку, який цього року відбувається 14-18 жовтня, та повезе туди книги про війну, зокрема Сенцова, Савченко, Лойка.

Про це інформує VIDIA з посиланням на повідомлення прес-служби Держкомтелерадіо.

Як зазначають у відомстві, Україна отримала знижку 30% на оплату виставкової площі та пропозицію допомогти виготовити експозиційні конструкції якнайшвидше.

«Національна експозиція України розміститься на площі в 100 квадратних метрів. Концепцію національного стенду розробила робоча група, до якої увійшли видавці, представники Держкомтелерадіо та громадськості. Українська експозиція, за задумом робочої групи, складатиметься з трьох тематичних спрямувань», – йдеться у повідомленні.

Перше «вікно» презентуватиме книги про Євромайдан та війну на сході країни – «Сильне ім’я Надія» Надії Савченко, «Сборник рассказов» Олега Сенцова, «Аеропорт» Сергія Лойка, «Іловайськ» Євгена Положія, «Художник войны» Максима Бутченка та інші.

Друге – демонструватиме сучасну Україну через книги Ліни Костенко, Сергія Жадана, Тараса Прохаська, Юрія Щербака, Любка Дереша, Юрія Винничука, Юрія Іздрика та інших.

Третє «вікно» складатиметься з книг українських авторів у перекладі на мови народів світу – англійську, німецьку, французьку, іспанську та інші. Зокрема, це перекладені твори Андрія Куркова, Марії Матіос, Юрія Андруховича, Оксани Забужко, Андрія Кокотюхи, Сергія Жадана та «Кобзар» Тараса Шевченка.

Нагадаємо, київську галерею запросили на ярмарок сучасного мистецтва Art Copenhagen 2015 у столиці Данії.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…