Видавництво у Москві спробує видати книгу Лойка «Аеропорт»

Головний редактор видавництва Corpus Варвара Горностаєва повідомила, що планує видати книгу журналіста Los Angeles Times Сергія Лойка «Аеропорт», передає Культпростір.

Фрагмент обкладинки книги "Аеропорт" видавництва Брайт Букс

Фрагмент обкладинки книги “Аеропорт” видавництва Брайт Букс

Горностаєва пояснила, що усвідомлює всі ризики, пов’язані з випуском в РФ книги про війну на сході України. «Я б хотіла видати книгу Сергія Лойка “Аеропорт”. Зараз веду перемовини з автором, агентом на цю тему. І в голові вже уявляю, на якому етапі все почнеться: до типографії, після типографії, магазини не візьмуть», – розповіла вона.

Також видавництво планує випустити книгу про історію України гарвардського професора Сергія Плохія.

«У нас море книг антиукраїнської спрямованості. Магазини таку літературу прекрасно виставляють на свої полиці. Проте я не пригадую ситуації, коли видавець випустив би книгу документальну або художню, не те щоб проукраїнську, а просто достовірну. Я зараз збираюся видати книгу не про поточні події, а про історію України, написану гарвардським професором-істориком Сергієм Плохієм, і з нетерпінням чекаю, що буде. Оскільки сам факт, що видавництво випускає книгу на українську тематику спокійну, історичну, вивірену, я точно знаю, що щось буде не так», − поділилася думками Варвара Горностаєва.

Як повідомляв сайт VIDIA раніше, одна з найвідоміших у світі кіностудій вирішила зняти кіно за розповіддю Сергія Лойка «Minibus to Hell» («Автобус, що прямує на Схід»).


Новини партнерів