У Лондоні проходить фотовиставка, присвячена Україні

19-20 вересня у Лондоні проходить фотовиставка під назвою «Крихка Незалежність», присвячена 24-їй річниці незалежності України, повідомляє VIDIA із посиланням на посольство України у Великій Британії.

На виставці представлено більше сотні робіт британських та українських фотографів, які відтворюють контраст між красою української землі, людей і багатовікової культурної спадщини України та військовою агресією Росії проти України.

«Назва виставки символізує, як важко незалежність здобути та як легко можна її втратити. В цей важкий період історії наша незалежність знову під загрозою», – зазначила одна з організаторів виставки Тетяна Вовнянко, яка представляє благодійну організацію «Ukraine Aid».

Фотограф Бен Робінсон, чиї фотографії представлені на виставці, розповідає про те, як британці сприймають ситуацію в Україні: «Я бачу, що інтерес британської аудиторії до України поступово згасає – частково через проблему біженців та мігрантів у Західній Європі і Сполученому Королівстві та через конфлікт в Сирії. Проте, нинішні події в Україні є надзвичайно важливими і значною мірою впливають на Європу та весь світ. Навіть коли ця тема не потрапляє в новини».

Своїми роботами Робінсон прагне показати для британської аудиторії людське обличчя української трагедії.

Гості виставки мають нагоду ознайомитися також із фотографіями Сергія Лойко, Тайя Фарукі, Івана Богдана,  Івана Кравчишина, Олексія Колобова,  Олександра Харченка, а також фото з фронту, зробленими українськими бійцями.

Виставка відбувається за сприяння Посольства Україна у Великій Британії та лондонського відділу Союзу Українців у Великій Британії. Зібрані під час заходу кошти буде направлено на проекти благодійної організації Ukraine Aid, спрямовані на допомогу постраждалим від російської військової агресії на сході України.

Нагадаємо, студентам в Арканзасі показали образи Майдану.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії