Савченко підтримали навіть у Аргентині

У Аргентині приєдналися до глобальної акції на підтримку Савченко, передає VIDIA із посиланням на Посольство України в Аргентинській республіці.

Під час акції, яка відбулась за участі співробітників посольства, розповіли про героїчну історію Надії Савченко, яка вже встигла стати прикладом незламності духу.

Представники українських організацій оголосили вимоги до керівництва Росії. Зокрема, негайно припинити судовий фарс та звільнити народного депутата України Надію Савченко.  А також інших громадян України, яких незаконно утримує Росія.

Віце-президент Української центральної Репрезентації в Аргентинській Республіці Марія Зінько прочитала лист зі словами підтримки на адресу Надії Савченко від імені українських жіночих організацій.

Нагадаємо, активісти спільноти Євромайдан-Варшава підтримали всесвітній день #FreeSavchenko акцією під час конференції ОБСЄ.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…