Волонтерка з діаспори очолить Школу реабілітаційної медицини

Український католицький університет відкриває Школу реабілітаційної медицини, яка готуватиме фізичних терапевтів та ерготерапевтів, передає VIDIA  із посиланням на прес-службу Українського католицького університету.

Фото: Анастасія Новобранець

Фото: Анастасія Новобранець

Очолить Школу Уляна Супрун – директор гуманітарних ініціатив Світового конгресу українців. Лікар, яка все життя прожила в США, але з початком Революції Гідності повернулась в Україну і створила ініціативу «Захист патріотів».

Школа працюватиме у декількох напрямах. Вже у вересні наступного року заплановано відкриття дворічної магістерської програми з підготовки фізичних терапевтів.

Програма готуватиме експертів згідно із міжнародними стандартами з фокусом на фізичну реабілітацію та ерготерапію. Оскільки підготовка фізичних терапевтів – це передовсім, практика, другим напрямом роботи є створення сучасного Реабілітаційного центру з надання фізичної та психологічної реабілітації.

«Програма школи розроблена з урахуванням досвіду університетів Європи, Канади та США. Це дозволить студентам отримати знання та навички з реабілітації за міжнародними стандартами», – розповідає деталі керівник Школи Уляна Супрун.

Нагадаємо, Президент надав громадянство України подружжю волонтерів Уляні та Марку Супрунам. Уляна і Марко переїхали в Україну через тиждень після початку Революції Гідності. Уляна, лікар за фахом, стала волонтером Медичної служби й була на Майдані в найгарячіші моменти. Супруни – активні учасники Світового конгресу українців, міжнародної громадської організації, яка об’єднує українську діаспору у всьому світі. Ще від початку 90-х вони приїжджали в Україну з різними місіями.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії