Українці мають шанс отримати міжнародну премію “Peace and Sport”

Фото: Cyrille Clément

Фото: Cyrille Clément

Український благодійний проект «Run for Peace» увійшов в трійку номінантів міжнародної премії «Peace and Sport», яку щороку вручають у Монако. Про це повідомляє VIDIA із посиланням на Facebook-сторінку проекту.

«Це Нобель в царині миру та спорту, — зазначають українські марафонці. — Премія заснована в 2007 році і вручається в 9 різних номінаціях під патронатом Принца Монако».

Переможців у номінаціях будуть визначати 80 визнаних у світі спортсменів, серед яких є й українець Сергій Бубка.

Переможці стануть відомі 26 листопада на церемонії нагородження, яка відбудеться в Монако під час Міжнародного форуму «Реасе and Sport», участь у якому, за очікуваннями організаторів, мають взяти близько 700 осіб з більш ніж 100 країн світу.

«Зараз іде голосування за переможців, і Ви можете сприяти тому, щоб наш проект виграв дану номінацію. Що для цього потрібно зробити? Напишіть одному з «Чемпіонів заради миру» і поясніть, чому важливо, аби наш проект переміг у номінації «Event of the year», — просять марафонці з проекту «Run for Peace».

Нагадаємо, стартувавши у Києві 21 березня, активісти, спортсмени і журналісти ставили собі за мету проблігти територією 40 країн Європи із закликом до миру в Україні, а також за єдність всього європейського континенту.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…