У МЗС вигадали креативний спосіб нагадувати іноземцям про Сенцова

Відтепер усі іноземні делегації, які будуть запрошені у Міністерство закордонних справ, проходитимуть повз «режисерський стілець Олега Сенцова», передає BBC.Україна.

Фото: bbc.com

Фото: bbc.com

Стілець стане символом необхідності звільнити українських політичних в’язнів у РФ. Режисерський стілець для Сенцова поставили в урочистому під’їзді МЗС, через який проходять іноземні дипломатичні делегації, що приїжджають до України.

«З сьогоднішнього дня всі іноземці, які відвідуватимуть МЗС для проведення переговорів всіх рівнів, включаючи міністрів закордонних справ, проходитимуть повз режисерський стілець Олега Сенцова», – заявив посол з особливих доручень МЗС Дмитро Кулеба під час презентації інсталяції FREEDOM.

За словами дипломата, це буде нагадуванням про те, що Олег Сенцов повинен сидіти не на лаві в російській в’язниці, а на режисерському стільці і знімати кіно. Дмитро Кулеба підкреслив, що звільнення українських політв’язнів має залишатися на порядку денному не тільки зовнішньої політики України, але й партнерів країни.

Нагадаємо, Amnesty International почала кампанію зі збору підписів про недопустимість фізичного тиску на Геннадія Афанасьєва, свідка у справі Олега Сенцова та Олександра Кольченка.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…