Нотатки волонтера. Нова рука для Романа

У травні 2015 року команда протезистів та реабілітологів із Канади та США протезували та тренували українських спеціалістів протягом двох тижнів. І в рамках проекту шестеро бійців отримали якісні функціональні протези. Одним з них був Роман — майданівець, надзвичайно ерудований та талановитий хлопець. Біля нього здетонував коктейль Молотова і Роман втратив кисть однієї руки.

протез (3)

Найбільше Роман любить тренуватись у спортзалі, і коли сталася трагедія, він був дуже засмучений, думаючи, що своєю улюбленою справою вже не зможе займатись. Але на допомогу прийшла команда протезистів Проекту підтримки протезування в Україні.

протез (1)

протез (2)

протез (4)

Чад Нільсон створив протез для Pомана, який дозволяє йому піднімати штангу! Крім того, Роман та Чад надзвичайно потоваришували. Декілька місяців потому, коли Чад приїхав в Україну для участі у конференції, вони разом із Романом пішли у спортзал!

протез (5)

протез (6)

протез (7)

Чад також провів огляд та підлагодив, що потрібно, у протезах інших хлопців. Олександр Стеценко, український протезист, із радістю погодився надати приміщення своєї майстерні для роботи.

Дякуємо усім хто підтримує Проект підтримки протезування в Україні.

Фото: Valkyrie Tereshkova


Новини партнерів