Українські митці розкажуть в ООН правду про війну на Донбасі

Виставка «Ukraine EXISTS», яка продемонструє правдиву ситуацію на сході України, пройде у штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку. Проект запланований на січень 2016 року, передає Cultprostir.

Ініціатором виставки стала команда благодійного фонду «Вільні UA»: Тарас Тополя, Аліна Гаєва, Катерина Нечаєва, Сергій Вусик, Руслан Горовий та Лесь Панчишин. Музиканти та митці прагнуть показати достовірні факти щодо війни на Донбасі.

Ідея провести виставку «Ukraine EXISTS» виникла, коли взимку 2015-го йшли бої за Донецький аеропорт, а згодом і за Дебальцеве, а російські дипломати на засіданнях в Радбезі ООН спотворювали факти і події.

Проект має два завдання: донести міжнародній спільноті правдиві факти про війну в Україні та популяризувати сучасне українське мистецтво.

Перша частина виставки складатиметься з документальних матеріалів «Донбас. Війна», а друга – з творів сучасних українських художників. До експозиції увійдуть роботи Руслана Калмикова, Леся Панчишина, Андрія Єрмоленко, Аліни Гаєвої та багатьох інших.

Підтримати проведення виставки організатори закликають усіх небайдужих громадян.

Нагадаємо, на станції метро у Вашингтоні відкрили виставку про Голодомор.

 


Новини партнерів