Книгу українського поета визнали найкращою у англійському ПЕН-клубі

Український поет Ігор Павлюк здобув міжнародну перемогу у Великобританії за книжку “Політ над Чорним морем” (“A Flight Over the Black Sea”).

На думку читачів з різних країн світу та англійського ПЕН-центру, книга є найкращою з усіх у проекті “Сто найяскравіших підтриманих ПЕН-клубом книг за 10 років”, передає “День“.

Підсумки відкритого голосування було оприлюднено на сайті Пен-клубу. Відповідно до результатів Ігор Павлюк здобув перше місце. За ним ідуть автори  з Франції, Болгарії, Польщі, Італії, Китаю, Бразилії, Росії.

“Приємно, що за мене, українського поета, голосував увесь світ. Тому це важлива перемога не лише для мене особисто, а й для нашої країни, свого роду визнання нашої літератури на світовому рівні. Для мене важливо, що видання відзначило не конкретне журі, а прості відвідувачі сайту, англомовні читачі української літератури”, — прокоментував Ігор Павлюк.

За слова Ігоря Павлюка, його книгу “A Flight Over the Black Sea” можна замовити через Інтернет і отримати доставкою в будь-яку країну світу.

Британський ПЕН-клуб підтримує літературні проекти, які відповідають як критеріям художньої майстерності, так і утверджують у світі принципи поваги, гідності, свободи.

Нагадаємо, Центральноєвропейську літературну премію “Ангелус” цьогоріч отримав український поет та прозаїк Сергій Жадан.

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…