Книгу українського поета визнали найкращою у англійському ПЕН-клубі

Український поет Ігор Павлюк здобув міжнародну перемогу у Великобританії за книжку “Політ над Чорним морем” (“A Flight Over the Black Sea”).

На думку читачів з різних країн світу та англійського ПЕН-центру, книга є найкращою з усіх у проекті “Сто найяскравіших підтриманих ПЕН-клубом книг за 10 років”, передає “День“.

Підсумки відкритого голосування було оприлюднено на сайті Пен-клубу. Відповідно до результатів Ігор Павлюк здобув перше місце. За ним ідуть автори  з Франції, Болгарії, Польщі, Італії, Китаю, Бразилії, Росії.

“Приємно, що за мене, українського поета, голосував увесь світ. Тому це важлива перемога не лише для мене особисто, а й для нашої країни, свого роду визнання нашої літератури на світовому рівні. Для мене важливо, що видання відзначило не конкретне журі, а прості відвідувачі сайту, англомовні читачі української літератури”, — прокоментував Ігор Павлюк.

За слова Ігоря Павлюка, його книгу “A Flight Over the Black Sea” можна замовити через Інтернет і отримати доставкою в будь-яку країну світу.

Британський ПЕН-клуб підтримує літературні проекти, які відповідають як критеріям художньої майстерності, так і утверджують у світі принципи поваги, гідності, свободи.

Нагадаємо, Центральноєвропейську літературну премію “Ангелус” цьогоріч отримав український поет та прозаїк Сергій Жадан.


Новини партнерів