Глава УГКЦ висловив співчуття французькому народові

СвятославГлава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук від імені єпископату та усіх вірних УГКЦ висловив співчуття французькому народові з приводу терористичних актів. Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу УГКЦ.

«З великим болем ми довідалися про жахливі терористичні акти, здійснені на території Франції в ніч на 14 листопада. Вірні нашої Церкви, як і усі діти української землі, яка впродовж останнього часу зазнає багато несправедливих атак і страждань, сьогодні особливо відчувають біль і стражданнях французького народу та єднаються з усіма Вами у молитві до Всемилостивого Бога», — йдеться у зверненні Блаженнішого Святослава, адресованого архиєпископу Марселю, президенту Французької єпископської конференції Жоржові Понтьє та Послу Франції в Україні пані Ізабель Дюмон.

«Наші молитви сьогодні з кожною родиною, яка оплакує втрату своїх найдорожчих, з кожною пораненою особою, з усіма, хто сьогодні у Франції огорнений смутком, страхом і тривогою», — зазначив предстоятель УГЦК.

Як відомо, увечері 13 листопада у Парижі відбулася низка терористичних атак. За останньою інформацією, жертвами теракту стали 128 осіб, ще 180 поранені, 80 з них знаходяться в критичному стані. Відповідальність за теракти взяли бойовики ІДІЛ.


Новини партнерів