Активісти закликають надсилати політв’язню Кольченку листи

26 листопада, у день народження кримського політв’язня Олександра Кольченка, правозахисники закликають долучитися до акції в його підтримку та відправити йому листа або записати відеопривітання.

Про це інформує VIDIA з посиланням на групу підтримки «кримських заручників» Комітет солідарності.

Фото: Facebook-сторінка Комітету солідарності

Фото: Facebook-сторінка Комітету солідарності

За словами представника Комітету солідарності Максима Буткевича, Кольченку, Сенцову та Афанасьєву потрібна підтримка громадян, світової спільноти, ЗМІ та українського уряду. Проведення таких акцій допомагає підтримувати увагу в суспільстві до проблем політв’язнів.

«Є багато способів підтримки кримських політв’язнів. Їм та їхнім рідним потрібно давати знати, що про них не забули. Можна підтримати фінансово, поширювати інформацію, підписати петицію до парламентської асамблеї Ради Європи, щоб кримських політв’язнів передали Україні. Поки вони в неволі, ми не повинні припиняти приділяти цій темі увагу», – сказав Буткевич.

Адреса для листів: 344082, г. Ростов-на-Дону, а\я 2710, Кольченко Александру Александровичу, 1989 г.р. Також можна надіслати листа через електронну форму. Відеозапис із привітанням активісти просять надсилати на електронну адресу hostages@noborders.org.ua або викладати у соцмережі з тегами #DRTundra чи #HBTundra.

Нагадаємо, нещодавно українці та чехи у Празі писали вітальні листівки свідкові у справі Сенцова-Кольченка Геннадію Афанасьєву з нагоди його 25-ліття.


Новини партнерів