Завдяки діаспорі у Франції не показуватимуть брехливий фільм про Крим

Мерія французького міста Бордо скасувала запланований показ російської пропагандистської стрічки «Крим: повернення на Батьківщину» виробництва телеканалу «Росія-1».

Про це інформує VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку українського посольства у Франції.

Kry-m-put-na-rodinu

Український посол Олег Шамшур звернувся до мера Бордо з проханням скасувати показ фільму. Водночас українська діаспора у Франції організувала збір підписів під петицією, якою вимагала від мерії скасувати дозвіл на демонстрацію цієї картини.

«Після революції 2014 року в Україні Росія скористалася слабкістю української держави, щоб анексувати Крим. Для цього вона використала всі методи: захоплення державних будівель військовими, замаскованими під місцевих бойовиків, референдум протягом декількох днів в умовах хаосу. Цю анексію не визнали демократичні держави і вона є причиною низки санкцій щодо Росії. Намагаючись узаконити анексію Криму, Кремль демонструє пропагандистський фільм у Бордо», – зазначено у тексті петиції.

Фільм розповідає про анексію Криму росіянами і намагається виправдати події, які спричинили війну на Донбасі. Кінопоказ мав відбутися в одному із муніципальних залів Бордо.

Нагадаємо, у Чехії влаштували епатажну акцію протесту проти виступу хору армії РФ.


Новини партнерів