Волонтери створили мобільний додаток для вивчення української

Команда освітнього проекту «Мова – ДНК нації» створила мобільний додаток для вдосконалення знань з української мови – Mova. Про це інформує VIDIA з посиланням на сайт проекту.

Mova

Усі охочі тепер можуть пригадати основні правила правопису, дізнатися фразеологізми й синоніми, навчитися правильно наголошувати слова та позбутися росіянізмів. Крім того, зареєстровані користувачі зможуть перевіряти знання й одночасно навчатися, виконуючи тематичні вправи.

Наразі додаток Mova можна безкоштовно завантажити в Google Play та App Store. Згодом він буде доступним і для Windows Phone.

«Для вивчення іноземних мов є багато застосунків, а от для вивчення української не було. Ми вирішили це виправити, оскільки відчували таку потребу. Багато людей хочуть удосконалювати свої знання з української мови, а ми намагаємося їм допомагати – створюємо для цього сучасні інструменти», – розповіла засновниця проекту Наталія Клименко.

Розробники планують зробити Mova більш персоналізованим, щоб пропонувати кожному користувачеві інформацію, корисну саме для нього. Крім того, команда проекту працює над удосконаленням сайту, і незабаром запропонує новий тип вправ для зареєстрованих користувачів.

Нагадаємо, волонтери створили електронну бібліотеку української діаспори.


Новини партнерів