У балтійських країнах провели акції солідарності з Україною

Громадяни Литви, Латвії та Естонії одночасно влаштували акції солідарності біля дипломатичних представництв України, передає Радіо Свобода.

Джерело: Twitter

Джерело: Twitter Євгена Перебийніса

Активісти у Таллінні, Ризі, Вільнюсі й Каунасі тримали плакати з написами «Не забувайте про Україну», «Путін, руки геть від України», «Зупиніть Путіна» та інші. Учасники акцій поклали квіти і запалили свічки в пам’ять про загиблих на сході України військових. У Литві також організували збір коштів на купівлю позашляховика для 95-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил України.

«Ми розуміємо, що ніякі Мінські угоди не діють. Війна в Україні триває, а світ забуває про це, переключаючи всю вагу на конфлікт у Сирії. Саме тому ми проводимо міжнародну кампанію солідарності з Україною», – зазначив організатор акції у Вільнюсі Міндаугас Сідаравічус.

Подякувати активістам вийшов перший секретар українського посольства в Литві Костянтин Федоренко, а український посол в Латвії Євген Перебийніс написав у Twitter про акцію в Ризі.

Організували міжнародну кампанію молодіжні патріотичні організації Литви, Латвії, Естонії та України, що співпрацюють в «Альянсі Балто-Чорноморських націй».

Як повідомляв сайт VIDIA раніше, українці Естонії відправили на Схід фуру із теплим одягом.


Новини партнерів