Ізраїльський кондитер зробив для бійців шоколадний прапор України

BeFunky CollageІзраїльський кондитер Дмитро Шульман виготовив із шоколаду український прапор для продажу на благодійному аукціоні для допомоги військовим. Про це VIDIA повідомили у прес-службі Посольства України у Державі Ізраїль.

Шоколадний прапор був виготовлений з нагоди зустрічі в Українському культурному центрі в Ізраїлі представників української громади з журналістом, фотографом та бійцем Олександром Шульманом, який перебував тривалий час на Донбасі.

На вечорі Олександр презентував свої фотороботи, зроблені в АТО, та розказав ізраїльтянам про ситуацію на сході України. Крім того, було виставлено на аукціон шоколадний прапор України, а отримані кошти ізраїльські волонтери використають на придбання теплих речей українським танкістам, разом з якими захищав Україну Олександр Шульман.

У посольстві не уточнили, за скільки був врешті проданий прапор, однак відзначили, що його новий власник передав «картину» Олександру Шульману, а той в свою чергу пообіцяв відвести її на Донбас, до своїх бойових побратимів – українських танкістів.

Нагадаємо, у Нью-Йорку картину в кольорах українського прапора продали за $46 млн.

 


Новини партнерів