На річницю захоплення Криму українці Італії готують велелюдний протест

1947461_10203139325034410_476824240_nУкраїнська громада Італії планує у неділю, 28 лютого, провести у Римі марш проти російської агресії в Україні. Відповідний анонс опублікував у Facebook голова оркомітету Євромайдан-Рим Олесь Городецький, інформує VIDIA.

«Вже два роки Україна спливає кров’ю, хоронячи щодня своїх Героїв. Кращі сини і доньки України на лінії фронту щохвилини ризикують своїм життям, захищаючи мирний сон українців. Ми, перебуваючи далеко від Батьківщини, не можемо мовчати! Велелюдним протестом проти російської агресії підтримаймо Україну, наших Героїв!» — написав Городецький.

Він попросив українців, що проживають у різних куточках Італії, приїхати на один день до столиці, аби «спільно нагадати Європі, що на її східних кордонах вже два роки йде жорстока війна: за свободу України і за мир у Європі».

Зазначимо, що якраз у ці дні минатиме друга річниця анексії Криму Росією — в ніч на 27 лютого 2014 року бойовики захопили парламент та уряд Криму і вивісили над ними прапор РФ.

Нагадаємо, лондонці згадають події Революції Гідності благодійною виставою.


Новини партнерів Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас