У Канаді презентують проект “Переможці” про сильних духом українських бійців

Фотовиставку соціального проекту «Переможці» 19 березня презентують у Торонто. Протягом року її побачать і в інших містах Канади та США, повідомляє VIDIA із посиланням на сторінку події у Facebook.

Виставка у Торонто триватиме протягом чотирьох днів, включно до 22 березня в ARTA Gallery.

Фото: Олександр Мордерер; Тетяна Рубльова

Фото: Олександр Мордерер; Тетяна Рубльова

Основою «Переможців» стала серія фотознімків відомого українського фотографа Олександра Мордерера, який демонструє, що люди з протезами – повноцінні члени суспільства, що як інші залишаються щасливими, красивими та повними сил для нового життя.

«Фото-експозиція показує 17 мужніх, красивих і сильних чоловіків та одну жінку-волонтера — наших захисників, котрі живуть з протезами. Вони втратили частини тіла у воєнних діях на сході України, але не втратили сили духу. Тож ці люди є справжніми переможцями у багатьох сенсах: над ворогом, над обставинами, над болем, над проблемами, над собою», — йдеться у описі проекті на сайті ТСН.

Мультимедійний соціальний проект «Переможці» — це спільна справа Телевізійної служби новин (ТСН) та журналу VIVA!, що реалізується за підтримки благодійного фонду Save Lives Together, клініки доктора Валіхновського, «Феєрії мандрів», громадської організації «Підмога.інфо» та інших.

Нагадаємо, канадські медики безкоштовно прооперують до 40 українських бійців.


Новини партнерів