На Гаваях трагічно загинув українець з Чикаго — співвітчизники просять допомогти родині

12743917_1161662460540781_2019144853857882798_nНа Гаваях трагічно загинув 28-річний українець з Чикаго Микола Гребенюк. Минулого четверга його змило в океан хвилею. Сьогодні місцева берегова охорона та Департамент пожежної безпеки острова Кауаї призупинили пошук хлопця, пише VIDIA.

Микола відпочивав на узбережжі разом із дружиною та друзями — вони фотографувалися біля скель в той момент, коли велика хвиля раптово вдарила у берег і змила хлопця.

«Призупинення активних пошуків та рятувальної місії  без встановленого результату є одним із найважчих рішень, яке можна прийняти, — говорить командиа берегової охорони сектора Гонолулу капітана Шенона Гілреса у сюжеті місцевого телеканалу KHON2. — Ми перевірили місцевість у спробі знайти пана Гребенюка, але до появи нової інформації, вирішили призупинити активний пошук. Наші молитви з його рідними і близькими».

Пошуки тривали 73 годин та охопили територію у 6,206 квадратних миль. У пошуках було задіяно команду літака HC-130 Hercules та гелікоптера MH-65 Dolphin,  також команди двох кораблів USCGC Galveston Island та USCGC Kittiwake. Пожежний департамент Кауаї також шукав на гелікоптері та гідроциклах.

Зазначимо, що друзі загиблого розпочали збір коштів для фінансової допомоги і підтримки у цей важкий час молодої дружини Миколи та їх дворічної доньки, оскільки Микола був єдиним, хто забезпечував сім’ю.

«Він був турботливий чоловік, люблячий батько, хороший друг і просто чудова людина», — згадують про нього друзі.

Підтримати рідних Миколи Гребенюка можна тут.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…