Гурт, що підтримував Майдан і воїнів АТО, побореться за участь в Євробаченні від Польщі

Українців, що проживають у Польщі, закликають підтримати у національному відборі на Євробачення гурт Taraka, який під час Майдану заспівав відому пісню «Подай руку Україні», а із початком війни на Донбасі усіляко підтримував українських військових.

Відповідний заклик поширює у Facebook спільнота Euromaidan-Warszawa, передає VIDIA.

KOKA

KOKA

Польський відбір до Євробачення розпочнеться у суботу, 5 березня, у прямому ефірі на каналі TVP1.

«Участь у відборі братиме гурт #Taraka. Так, це саме той гурт, який під час Майдану заспівав відому пісню “Подай руку Україні! ” Так, це саме вони їздили з концертами в зону АТО й співали для наших військових та добровольців, щоб підняти їм бойовий дух. Так, це саме музикант цього гурту Роман Хранюк є волонтером, який неодноразово возив допомогу в зону АТО й віддав на потреби української армії свій власний автомобіль. Так, це саме в цьому гурті грає двоє українців!», — йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що у кліпі, з яким гурт іде на конкурс, будуть кадри із зони АТО — «спеціально, щоб вчергове спробувати розбудити Європу».

Нагадаємо, Україну на пісенному конкурсі Євробачення цього року представлятиме співачка Джамала із піснею «1944».


Новини партнерів Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас