До фіналу міжнародного конкурсу вчителів-новаторів потрапили шість українців

Шість українських вчителів потрапили до фіналу міжнародного конкурсу викладачів-новаторів у Будапешті. 9 березня на форумі Microsoft E2 – Educator Exchange, де щороку визначають найбільш інноваційних освітян, вони представлять свої проекти, у яких вдалося поєднати традиційну педагогіку і новітні технології.

Зокрема, викладачі українських шкіл продемонструють, як популярні ігри Minecraft та Little Big Planet стають новими освітніми платформами, пише  VIDIA із посиланням на прес-службу компанії «Майкрософт Україна».

Фото: із сайту «Майкрософт Україна»

Фото: із сайту «Майкрософт Україна»

Серед учасників з України журі відібрало до фіналу проекти Нінель Бардакової з Ліко-школи, викладача Європейського колегіума Віктора Клименка, педагога Кіровоградського Колегіуму Маргарити Калюжної та її колеги Ірини Таран та Оксана Личковська з Britannica School.

Викладач Технічного ліцею при Національному університеті «КПІ» Ярослав Киричков вийшов до фіналу, бо вигадав навчати школярів програмуванню на Java Script за мотивами кіноепопеї «Зоряні війни». Ярослав хотів зробити навчання максимально простим, щоби діти не лише грали, а й спробували написати власну гру. Ті, хто не був присутній на уроках, міг долучитись до роботи класу дистанційно.

Найперше, що зробив викладач, –  знайшов вже намальованих персонажів із «Зоряних воєн» на міжнародній платформі Code.org, розповів про них своїм учням 7, 8 та 9 класів і продумав схему їхньої самостійної роботи так, щоби майбутні розробники звикали працювати майже без допомоги вчителя.

Кожен із дітлахів створив гру, де дрони і джедаї ганялися один за одним, збирали бали та переходили на наступний рівень.

Більшість учасників форуму є експертами мережі Microsoft Innovative Educator – міжнародної спільноти, яка працює над розвитком ідей для кращого навчання. Загалом до мережі MIE входять 3700 вчителів, серед яких 44 українці.

Нагадаємо, у Норвегії відкрили нову українську школу.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії