12-річного хлопчика, що втратив на Сході три кінцівки, повертають до життя у Канаді

12-річного Миколу Нижниковського з селища Володарське на Донеччині, що підірвався на гранаті і втратив три кінцівки, повертають до життя у Канаді, передає VIDIA.

У серпні минулого року Миколка та ще троє дітей гуляли, коли знайшли боєприпас і підірвались.  Його 4-річний братик Данилко загинув, а Миколака потрапив до реанімації. Лікарі боролись за його життя, але врятувати дві ноги та руку не вдалося.

Дитині допомагали всім світом. Зараз Миколка з мамою у Монреалі, ним опікується Укрансько-Канадська фундація. Shriners Children’s Hospital погодився покрити витрати на лікування хлопчика, пише GlobalNews. Миколка вчиться жити із протезами і фактично заново починає своє життя.

До нього постійно навідуються волонтери та небайдужі, адже хлопчик потребує уваги та підтримки. Зокрема, необхідні кошти, аби він зміг відвідувати Канаду для лікування у майбутньому. Також волонтери можуть долучитись як перекладачі для Миколки та його мами чи просто проводити з ними час.

Як допомогти Миколці, можна прочитати на сайті або ж стежити за сторінкою підтримки хлопчика у Facebook.

Також волонтери проводять фандрейзангові акції, щоб допомогти Миколці. Одна з таких присвячена дню народженню хлопчика і відбудеться 10 квітня в Торонто.

Нагадаємо, у Торонто презентували серію фотознімків українських військових, що втратили кінцівки під час війни на Донбасі, але не втратили оптимізму.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії