Георгія Гонгадзе, убитого 15 років тому, нарешті поховають

У Києві 22 березня поховають убитого 15 років тому опозиційного журналіста Георгія Гонгадзе. Про це повідомила Валентина Теличенко, адвокат удови журналіста Мирослави Гонгадзе.

«22 березня Георгія Гонгадзе буде поховано на території Церкви Миколи Набережного. Відспівування та прощання розпочнеться близько 12 години», – цитує адвоката Радіо Свобода.

65F9AD9F-9C50-44FB-A156-E9884AE44FA7_w640_r1_s

Під час похоронної церемонії не передбачено жодних виступів політиків чи інших світських осіб, зазначила вона.

«Також у приміщенні церкви фото- та відеозйомка заборонена. Родина просить журналістів не звертатися за коментарем, а фото та відеографів – дотримуватись дистанції», – додала Теличенко.

Зазначимо, що напередодні, 21 березня, Президент України Петро Порошенко передав удові загиблого журналіста Георгія Гонгадзе Мирославі орден «Зірка Героя».

Дякую Президенту Порошенку за увагу до памяті Гергія. Для мене символічно зараз отримати нагороду Героя Украіни присвоєн…

Опубліковано Myroslava Gongadze 21 березень 2016 р.

Як відомо, Гонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі на Київщині було виявлено обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати Гонгадзе.

29 січня 2013 року Печерський районний суд Києва визнав винним у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе екс-генерала МВС Олексія Пукача і засудив його до довічного позбавлення волі.


Новини партнерів