100 зірок спорту підтримають Україну в Амстердамі напередодні референдуму

Напередодні референдуму про асоціацію України і ЄС спортсмени та активісти всеукраїнського руху “Спорт – За Мир” (Sport ForPease) проведуть у Амстердамі міжнародну акцію підтримки.

Про це ідеться на сайті голландської організації Ukraine Today, місія якої – підтримка демократії та прав людини в Україні, передає VIDIA.

3 квітня призери чемпіонатів світу та майстри спорту візьмуть участь в інтернаціональному флешмобі – велозаїзді до Амстердаму.

До акції долучаться майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасник Олімпійських ігор у Лондоні Іван Бабарика, майстер спорту України з триатлону, призер кубків України з велоспорту в багатоденних перегонах Лілія Барановська, майстер спорту міжнародного класу, 1 місце ЧС в бігу на 100 кілометрів Олександр Головницький, паратріатлет (абсолютно незрячий), майстер спорту України, призер Чемпіонату світу Василь Закревський, член збірної України з футболу Євген Левченко, член збірної України з футболу Олександр Білоус, директор департаменту Міністерства молоді та спорту України Анастасьева Оксана.

До українських спортсменів приєднаються спортсмени з Польщі, Німеччини, Австрії, Бельгії та Нідерландів.

Учасники акції пригощатимуть мешканців Амстердама українськими яблуками – як символом родючості України – європейської житниці, утворять форму серця із синьо-жовтими кульками, стрічками та національними прапорами України і Нідерландів та роздаватимуть автографи.

“Голландці – спортивна нація, де основним видом транспорту є велосипед. Саме тому організатори акції, зірки велоспорту України, впевнені, що ультрамарафон стане позитивним фактором нейтралізації антиукраїнської негативної пропаганди перед референдумом в Нідерландах”, – пояснюють організатори.

Акцію підтримали європейські спортсмен, українські та нідерландські ЗМІ, депутати, а також МЗС та Міністерство молоді і спорту України.

Нагадаємо, також у цей час у Нідерландах проведуть дні українського кіно.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії