У США хочуть допомогти матері, яка залишила немовля у лікарні на Львівщині

Матері, яка залишила у лікарні тижневе немовля на Львівщині, хочуть допомогти у США, передає VIDIA.

22 березня у Пустомитівську районну лікарню у Львівській області мати підкинула у сумці новонародженого хлопчика. Активістка зі США —  радник Постійного представництва України при ООН та директор адвокатури Української федерації Америки — Ірина Мазур  просить матір вийти на зв’язок.

А тепер я попрошу уваги та перепосту від всіх моїх друзів та знайомих, особливо у Львівській області. В Пустомитівській лікарні знаходиться немовля, цілком очевидно є, що мати залишила його не від доброї долі. Моє прохання до всіх колег-журналістів: прошу перепостити моє повідомлення щоб воно дішло на до місцевих ЗМІ та ТВ каналів. На абсолютно конфіденційних умовах я прошу відгукнутись матір цієї дитини (написати до мене), якій буде надана довготривала матеріальна допомога по вихованню дитини та послуги безкоштовного адвоката і якщо потрібно, допомога лікарів, психологічна допомога чи реабілітація, – написала Ірина Мазур.

Як передає НТН, найближчі кілька місяців Юрчик пробуде в Пустомитівській лікарні. За цей час підготують документи для влаштування його в дитбудинок.

Нагадаємо, Міс Українська Діаспора відвідала Україну з благодійною місією.


Новини партнерів