Папа оголосив загальноєвропейський збір гуманітарної допомоги для України

ANSA981291_ArticoloЗавершуючи богослужіння площі Святого Петра у Ватикані у Неділю Божого Милосердя 3 квітня, Папа Франциск закликав католицькі громади по всій Європі зібрати пожертви для гуманітарної підтримки України.

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«У цей день, що є немовби серцем Святого Року Милосердя, моя думка лине до всіх народів, найбільше спраглих примирення та миру. Зокрема, маю на увазі тут, у Європі, драму тих, хто переносить наслідки насильства в Україні: тих, які перебувають на теренах, охоплених військовими діями, які вже викликали тисячі смертей, і понад мільйон тих, хто були змушені залишити ці території з огляду на важку ситуацію, яка й далі триває. Це, насамперед, стосується похилих віком осіб та дітей», — сказав Папа Франциск.

Він також оголосив про ініціативу гуманітарної підтримки на користь українці, життя яких торкнулася війна. З цією метою у неділю, 24 квітня, в усіх католицьких церквах Європи буде проведено спеціальну збірку.

«Заохочую вірних приєднатися до цієї ініціативи своїми щедрими пожертвами. Цей жест милосердної любові, крім полегшення матеріальних страждань, має на меті висловити мою особисту та всієї Церкви близькість і солідарність. Висловлюю щире побажання, щоб це змогло допомогти без подальших зволікань сприянню мирові і пошані до права на цій землі, що зазнала дуже багато випробувань», — сказав Глава Католицької Церкви.

Нагадаємо, українські студенти написали відкритого листа Папі Франциску і запросили його відвідати Україну, аби переконатися, що картина, яку представляє Росія та Російська православна церква, зокрема, щодо подій в Україні, є спотвореною та хибною.


Новини партнерів