П’ятеро українців навчатимуться протезуванню у Канаді

СнимокП’ять українських фахівців-протезистів пройдуть тижневий курс навчання на базі реабілітаційно-протезного центру у місті Гамільтон, що Канаді. Про це повідомляє прес-служба каналу 1+1, передає VIDIA.

Куратор проекту «Переможці», волонтер, ведуча новин ТСН Соломія Вітвіцька вручила протезистам сертифікати на навчання, яке буде оплачене з коштів, зібраних від продажу спеціального благодійного випуску журналу Viva!.

«Я сподіваюсь, що цей досвід буде використаний в Україні, оскільки розвиток сучасного протезування передбачає, те що в нас теж будуть фахівці», — зазначила Соломія Вітвіцька.

Вручення сертифікатів відбулося в рамках вже другого етапу Проекту підтримки протезування в Україні, організованого Канадсько-українським фондом міжнародної підтримки на базі Львівського казенного протезного підприємства. Запланована програма навчання у Канаді для українських протезистів здобула більший масштаб саме завдяки меценатській участі цього канадського фонду.

Як відомо, у Львові дев’ять спеціалістів з Канади, Великобританії та США з метою розвитку протезування та протезної реабілітації в Україні, ділились з українськими колегами досвідом та новітніми технологіями. Спільно із закордонними колегами вітчизняні медики встановили протези десятьом українцям, що втратили кінцівки. Серед них бійці АТО, а також тяжкопоранені у ході бойових дії на сході країни. Під час протезування українські спеціалісти познайомились з приладами та компонентами, яких ще немає на ринку України.

Навчання вже дало вагомі результати, адже українські медики навчилися працювати із найновішими “біонічними” протезами, навіть в особливо складних випадках. Протезисти з Харкова, Львова та Києва тепер офіційно зможуть протезувати біопротезами за державний рахунок в межах граничних цін, а також проводити їхнє подальше обслуговування. А це означає, що необхідність відправляти пацієнтів на протезування за кордон зникає.

Забезпечити подорож вдалося за підтримки міжнародного благодійного фонду Save Lives Together, який є офіційним партнером «Переможців». До речі, бажаючі допомогти у розвитку протезування в Україні можуть зробити це з будь-якої точки світу.

Нагадаємо, у Канаді презентували проект «Переможці» про сильних духом українців.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії