У Києві волонтери відзначили медалями колег зі Швейцарії

Працівники Центрального клінічного військового госпіталю та волонтери, які допомагають пораненим військовослужбовцям і родинам переселенців, вручили спеціальні медалі-відзнаки волонтерам зі Швейцарії.

Серед нагороджених – засновниця міжнародного благодійного фонду «24 Hours Help» (Швейцарія – Україна) Ірина фон Бург та українська співачка Катерина Бужинська, яка співпрацює з цим фондом, передає Радіо Свобода.

волонтери швейцарія

«Ми нагородили людей, яким болить Україна та які конкретними справами підтримують українців, як військовослужбовців і добровольців, так і нужденних: дітей-сиріт, багатодітні родини вимушених переселенців. Фонд Ірини фон Бург та ініціативи Катерини Бужинської сприяють поширенню знань про проблеми України у різних державах Європи», – пояснив доброволець Микола Греков.

Благодійний фонд «24 Hours Help» створили влітку 2014 року для збору благодійної допомоги Україні. У його роботі беруть участь політичні і громадські діячі Швейцарії та українські організації країн ЄС.

Катерина Бужинська – ініціатор доброчинних акцій в столицях країн ЄС на користь України, організовує відпочинок у Болгарії для дітей, чиї батьки загинули в АТО. Вона також є президентом благодійного фонду «Відродження Прикарпаття», що підтримує дітей-сиріт і родини вимушених переселенців, які проживають у регіоні.

Ірина фон Бург повідомила, що цього разу привезла в Україну гуманітарну допомогу: спеціальні хірургічні простирадла і ліжка для військового госпіталю в Києві, дитячий одяг, предмети особистої гігієни та іграшки для родин переселенців у Краматорську та Кременчуці.

Нагадаємо, автивісти у Словаччині щотижня збирають допомогу для українських бійців.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…