Українська волонтерка отримала престижну нагороду у Вашингтоні

Українських благодійників відзначили на міжнародному рівні. У Вашингтоні харків’янка Олена Гончарова, керівник волонтерської організації  “Станція Харків”, що допомагає українським переселенцям, отримала нагороду міжнародної організації Refugees International, передає “Голос Америки“.

Олена Гончарова

Олена Гончарова

На урочисту церемонію, яка також була присвячена збору коштів на потреби біженців, зібралися зірки Голівуду, дипломати, конгресмени, власники компаній.

Олена Гончарова – голова волонтерської організації “Станція Харків”.  За два роки роботи волонтери цієї організації допомогли понад ста тисячам біженцям з окупованих територій Донбасу: консультаціями, соціальною, психологічною допомогою, допомогою з  пошуком житла та роботи, а також – заняттями з дітьми, які через військові дії відстали від шкільної програми.

З Оленою Гончаровою та її командою президент організації Refugees International Майкл Габудан познайомився минулого року під час поїздки в Україну.

“Олена вразила тим, як вона організувала “Станцію Харків”, щоб приймати людей, які приїжджають на залізничну станцію в Харкові. Вони мобілізували широку підтримку для біженців. Вони були настільки успішними, що тепер міжнародні організації розглядають їх в якості партнерів.  Громадянське суспільство  стає реальною силою в світі. Але те, що ми побачили в Україні,  – вище середнього від того, що ми бачили  світі, але це – загальний тренд”, – зауважив Майкл Габудан.

Окрім харків’янки Олени, престижну нагороду також отримав Річард Бренсон, мільярдер та власник бренду Virgin, за його лідерство в глобальних зусиллях із завершення конфліктів.

Нагадаємо, українці в Еміратах заснували премію для активістів своєї громади.  


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії