Український музикант переміг у міжнародному конкурсі піаністів

У Києві завершився ХІ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця. Переможцем «Середньої групи» став киянин Олексій Канке, передає Культпростір.

Фото з Facebook-сторінки конкурсу

Фото з Facebook-сторінки конкурсу

Олексій зіграв Перший концерт для фортепіано з симфонічним оркестром Петра Чайковського. Юного музиканта нагородили медаллю і премією в розмірі 5 000 доларів.

Другу і четверту премію судді вирішили не присуджувати. Третє місце посів Джордже Радевські з Сербії за виконання Рахманінова, п’яте – Чень Ванчуань із Китаю, який зіграв Шопена. Шосту позицію розділили українець Ілля Овчаренко, болгарка Марія-Десіслава Стойчева та Павле Крстіч, котрий представляв Сербію й Австрію.

У «Молодшій групі» перемогу здобув 11-річний китаєць Лао Жуй Сі. Друге та третє місце посіли українці Роман Федюрка та Дмитро Семикрас відповідно.

Молоді піаністи виконували композиції у супроводі Національного симфонічного оркестру України. Їх оцінювало міжнародне журі – представники з Німеччини, Італії, Франції, Польщі, Грузії, США та України.

Нагадаємо, раніше українські активісти організували акцію ‪#‎Горовиць2016БУТИ на підтримку Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця, існування якого опинилося під загрозою.


Новини партнерів