Фахівців з України запрошують на 10-місячне стажування у США

Програма імені Губерта Гамфрі на 2017-2018 академічний рік для фахівців на середньому етапі розвитку кар’єри приймає заявки, повідомляє Ресурсний центр ГУРТ.

Програма пропонує 10-місячне стажування у США без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців.

Програма пропонує можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін в університеті під час академічної програми (тривалість – 9 місяців), участі у конференціях, спілкуванню у професійних мережах, та набуттю практичного досвіду під час обов’язкового стажування (тривалість – 3 місяці).

Щороку вісімнадцять відомих університетів США приймають до себе  стипендіатів програми ім. Гамфрі. Відбір університетів здійснюється на підставі сукупності їхніх досягнень у конкретних галузях, ресурсів та підтримки, які вони можуть надати стипендіатам програми.

Основне фінансування програми ім. Гамфрі здійснюється конгресом США через Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Інститут міжнародної освіти (IIE) допомагає Державному департаменту США в адмініструванні програми ім. Гамфрі.

Графік та процедури участі в програмі для кандидатів в Україні можна переглянути тут.

Анкети заповнюються та приймаються тільки в електронній формі за посиланням.

 


Новини партнерів