У Києві відкрили виставку, присвячену участі українців у Другій світовій війні

У Київському міському будинку учителя відкрилася документальна виставка «У спільній боротьбі», присвячена участі українців у Другій світовій війні. Виставка підготовлена Центральним державним архівом зарубіжної україніки та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні.

Про це VIDIA повідомили організатори.

Снимок

Експоновані документи містять інформацію про українців, що перебували не лише у лавах радянської армії, а й у збройних силах Канади, США, Великої Британії, Франції та ін.

Документи виставки інформують про реакцію українців закордоння на початок війни та їх готовність добровільно вступати у військо, про високий професійний рівень українських воїнів союзницьких армій.

Окрім цього, репрезентовані на виставці документальні джерела висвітлюють участь української громади США та Канади, зокрема, Українського Золотого Хреста та Організації українок Канади ім. Ольги Басараб, у численних акціях допомоги, організованих на підтримку канадських воїнів українського походження і всіх українців, що постраждали в ході воєнних дій.

Виставка триватиме до 20 травня.

Нагадаємо, фільм про перших українців у Канаді з’явився в мережі.


Новини партнерів